wtorek, 28 lipca 2015

Katalog IKEA 2016 już dostępny! Zobaczcie moje ulubione trendy w sypialni


katalog ikea 2016, katalog ikea 2016 pdf


Publikacja nowego katalogu IKEA to od lat ważne wydarzenie. IKEA wyznacza trendy i pozwala na kontakt z dobrymi projektami każdemu, niezależnie od zasobności jego portfela. Bardzo lubię przeglądać świeże katalogi IKEA, są pełne nowoczesnych rozwiązań, przepadam też za ciepłymi, domowymi wnętrzami pokazywanymi w katalogu, a zwłaszcza w dziale SYPIALNIE :)


Najpierw katalog IKEA 2016 pojawił się, jak zawsze, w USA. Dzięki dostępności online mogłam rzucić już okiem na nową kolekcję. Kiedy będzie w Polsce? U nas zapewne pojawi się w sierpniu. Czekam z niecierpliwością, a tymczasem zobaczcie, jakie ciekawe rzeczy się pojawią. 

Okładka mówi dużo o tym, co znajdziemy w środku. Nowy katalog wprowadza nas w świat natury i drewna. Na okładce widzimy dużo zieleni w jasnej kuchni. 

Jakie trendy w sypialniach pokazuje katalog?
- żywe rośliny we wnętrzach
- drewno
- tanie naturalne materiały
- odcienie niebieskiego i granatu 

W dziale "Sleeping" przedstawiono kilka zaaranżowanych sypialni dla dorosłych, a także dla małego dziecka. Poniżej przedstawiam Wam kilka z nich :)


"Sleeping" - początkowa strona rozpoczynająca dział z sypialniamiDrewniane łóżko do tego dobrane meble
Sypialnia a w nim miejsce na biurko
Idealny pokój dla "romantyczek". Toaletka, a co za tym idzie przeglądanie się w lustrze i robienie się na bóstwo!
Sypialnia dla całej rodziny
Łatwy odpoczynek dla dziecka :)

Dlaczego meble do sypialni są tak ważne? Otóż sen jest gwarancją naszego dobrego humoru. Sypialnia to nasze królestwo, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu. Szczególnie w okresie jesiennym, bo wraz z nim przychodzi znużenie, deszczowa pogoda i chęć spędzenia wieczorów pod kocem z kubkiem gorącego kakao.. Ale ważny jest także materac na którym śpimy, gdyż od niego zależy komfort naszego snu. 


Cały katalog IKEA 2016 on line dostępny jest tutaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz